TÜBİTAK » ULAKBİM » TRUBA » Başarı Ölçütleri » Yayınları İletişim  |  Site Haritası  |  English 
ULAKBİM
Ana Sayfa
Servisler
Sertifika Otoritesi
Uygulamalar
Projeler
Faaliyetler
Araştırmacılarımızın Yayınları


[2014 Yayınları] [2013 Yayınları] [2012 Yayınları] [2011 Yayınları] [Tezler] [Yayın İstatistikleri] [Yeni Yayın]

TRUBA hesaplama kaynaklarını araştırmacılar arasında verimli bir şekilde paylaştırabilmek adına, araştırmacılarımızdan bundan önce yapmış olduğu veya yapacağı çalışmalar hakkında (makale, tez, bildiri, poster sunumu, vb.) geri bildirim beklemekteyiz. Bu bildirimler doğrultusunda kullanıcılar arasında kaynak paylaşımına gidilecektir.

TRUBA kaynakları kullanarak yaptığınız araştırma ve çalışmalarınızın sonucundaki yayınları bu bağlantıdan ekleyebilirsiniz.


Teşekkür Örnekleri

TRUBA hesaplama kaynaklarının kullanıldığı tüm bilimsel çalışmalarda (makale, tez, bildiri, poster sunumu, v.b.) kullanıcılarımızın aşağıdaki teşekkür ("acknowledgement") metinlerine yayınlarında yer vermeleri gerekmektedir.
  • Bu araştırmada yer alan tüm/kısmi nümerik hesaplamalar TÜBİTAK ULAKBİM, Yüksek Başarım ve Grid Hesaplama Merkezi'nde (TRUBA kaynaklarında) gerçekleştirilmiştir.

  • The numerical calculations reported in this paper were fully/partially performed at TUBITAK ULAKBIM, High Performance and Grid Computing Center (TRUBA resources).

© 2007 TÜBİTAK-ULAKBİM Görüşleriniz